Pornhub’un Yıldızları Kripto Para Verge Coin’i Tanıttı

Pornhub’un Yıldızları Kripto Para Verge Coin’i TanıttıDigital paralar hayatımıza girdiğinden beri her alanda kullanımları giderek artıyor. Sanal paralar arasındaki büyük rekabet de yeni pazarlama stratejilerinin oluşmasını sağladı. Kripto para dünyasının köklü girişimi Verge, en çok ziyaretçiye sahip internet sitelerinden Pornhub ile güçlerini birleştirdi. Pornhub yıldızları ile Verge Coin tanıtımları yapıldı.

Kripto para dünyasında yüzlerce farklı birim var. Farklı birimler arasından sıyrılarak, insanlar tarafından tercih edilmek adına yapılması gereken şey ise iyi bir tanıtım. Araştırmalara göre piyasaya sürülmek üzere oluşturulan kripto paralarının sadece %8’i borsada işlem görebiliyor. Yani başarı oranı çok düşük.

Teknoloji dünyasının kalbi Silikon Vadisi’nde atıyor. Vadi’de kripto para konusunda birbirinden farklı girişimlere ev sahipliği yapılıyor. Son zamanlarda başarılı girişim olarak göze batan ise Verge Coin. Verge’in bilinirliliği, son derece iyi planlanmış pazarlama kampanyaları sayesinde artıyor. Haliyle daha fazla insan Verge’ye yatırım yapmaya başlıyor. Çıtayı yükselten Verge, dünyanın en çok tıklanan internet sitelerinden birisi olan Pornhub ile anlaşma yaptı ve yeni bir kampanya başlattı.

Anlaşma gereği Pornhub özel üyelik ücretlerini Verge Coin ile aldığını duyurmak için film yıldızlarını caddelere çıkardı. Pornhub’ın yıldızları sokaklarda gördükleri insanlara, bir tarafında Pornhub diğer tarafında da Verge’nin logosunun olduğu temsili Verge Coin’leri dağıttılar ve onlara anlaşmanın neden yapıldığını anlattılar.

Tanıtımlar sadece sokaktaki insanlar için yapılmadı. Pornhub yıldızlarının yer aldığı kısa videolar da hazırlandı. Milyonlarca insana ulaşması beklenen videolar ile Verge Coin’e yatırım yapanların çoğalması hedefleniyor.

Yorumunuzu Yapın "Pornhub’un Yıldızları Kripto Para Verge Coin’i Tanıttı"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien