Robot Striptizciler Las Vegas’ta Görücüye Çıktı

Las Vegas'taki robot striptizcilerYapay zeka ve robotlar tartışmalarının gündem olduğu dönemde Las Vegas’ta robot striptizciler ortaya çıktı. CES 2018 kapsamında Sapphire adlı gece kulübü robot striptizcilerini tanıttı.

Dünyanın en büyük teknoloji fuarının gerçekleştirildiği Las Vegas’ta, ortama gece kulüpleri de ayak uydurdu. Sapphire Gentlemen gece kulübünde sahneye striptizci robotlar çıktı. Güvenlik kameraları şeklinde kafalara sahip olan bu striptizcilerin önümüzdeki yıllarda geliştirileceği tahmin ediliyor.

Ex Machina adlı filmden hareketle ortaya çıkartılan bu robotların haliyle birçok eksiği var. Ancak konsept olarak oldukça eğlenceli bulunan robot striptizlerin ilerleyen yıllarda daha farklı şekillerde gece kulüplerinde yer alabileceği düşünülüyor. Araba kullanan, senfoniler yazan, bakanlardan azar yiyen robotlar olduğuna göre striptizci robotların da olmaması için bir sebep görünmüyor.

Peter Feinstein: “CES 2018’in İlgisini Çekmeye Çalıştık”

Sapphire gece kulübünün sahibi Peter Feinstein, bu sıra dışı girişimin altında yatan sebebi açıkladı. “CES 2018’de bulunan kişilerin gece kulüplerine ilgisi bulunmuyor. Bizler de CES 2018’de yer alan şirketlerin ilgisini çekmeye çalıştık. Halen buradaysanız buraya gelerek eğlenebilir ve robot striptizcilerimizi görebilirsiniz.”

Robot Striptizciler Beğenilmedi

Bu fikrin ortaya atılmasıyla dikkat çeken Sapphire’i robot striptizciler için ziyaret edenler fikrin harika olduğunu savundu. Ancak bu fikir harika olsa da ortaya çıkanın çok da başarılı olmadığı öne sürüldü. Robot striptizcilerin 1 dakikalık görüntüsünü izleyerek bu robotların başarılı olup olmadığına sizler karar verebilirsiniz.

Yorumunuzu Yapın "Robot Striptizciler Las Vegas’ta Görücüye Çıktı"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien